B43508B5397M062
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43508B5397M062
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 390UF 20% 450V SNAP
listoch: B43508B5397M062.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
240 pcs
  • správa
Špecifikácie B43508B5397M062
Číslo dielu B43508B5397M062 Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 390UF 20% 450V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 10078 pcs Dátový hárok B43508B5397M062.pdf
Napätie - hodnotené 450V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 1.378" Dia (35.00mm)
séria B43508 Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.63A @ 100Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In
Ostatné mená B43508B5397M 62
B43508B5397M62
B43508B5397M62-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 36 Weeks Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
impedancia 450 mOhms Výška - sedenie (Max) 1.457" (37.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) 320 mOhm @ 100Hz Detailný popis 390µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 320 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
kapacitné 390µF aplikácia General Purpose