B43508B5157M2
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43508B5157M2
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP
listoch: B43508B5157M2.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
520 pcs
  • správa
Špecifikácie B43508B5157M2
Číslo dielu B43508B5157M2 Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 24068 pcs Dátový hárok B43508B5157M2.pdf
Napätie - hodnotené 450V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.984" Dia (25.00mm)
séria B43508 Ripple Current @ nízkej frekvencie 860mA @ 100Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In
Ostatné mená B43508B5157M 2 Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 1.15 Ohms
Výška - sedenie (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 820 mOhm @ 100Hz
Detailný popis 150µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 820 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C kapacitné 150µF