B43508B2827M2
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43508B2827M2
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 820UF 20% 200V SNAP
listoch: B43508B2827M2.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
520 pcs
  • správa
Špecifikácie B43508B2827M2
Číslo dielu B43508B2827M2 Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 820UF 20% 200V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 25103 pcs Dátový hárok B43508B2827M2.pdf
Napätie - hodnotené 200V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.984" Dia (25.00mm)
séria B43508 Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.91A @ 100Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In
Ostatné mená B43508B2827M 2 Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 200 mOhms
Výška - sedenie (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 140 mOhm @ 100Hz
Detailný popis 820µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 140 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C kapacitné 820µF