B43508A9687M62
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43508A9687M62
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 680UF 20% 400V SNAP
listoch: B43508A9687M62.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
320 pcs
  • správa
Špecifikácie B43508A9687M62
Číslo dielu B43508A9687M62 Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 680UF 20% 400V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 6027 pcs Dátový hárok B43508A9687M62.pdf
Napätie - hodnotené 400V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 1.181" Dia (30.00mm)
séria B43508 Ripple Current @ nízkej frekvencie 2.2A @ 100Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Ostatné mená B43508A9687M 62 Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 260 mOhms
Výška - sedenie (Max) 2.252" (57.20mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 180 mOhm @ 100Hz
Detailný popis 680µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 180 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C kapacitné 680µF