B43508A2128M
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43508A2128M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 1200UF 20% 200V SNAP
listoch: B43508A2128M.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
520 pcs
  • správa
Špecifikácie B43508A2128M
Číslo dielu B43508A2128M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 1200UF 20% 200V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 22957 pcs Dátový hárok B43508A2128M.pdf
Napätie - hodnotené 200V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.984" Dia (25.00mm)
séria B43508 Ripple Current @ nízkej frekvencie 2.43A @ 100Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In
Ostatné mená B43508A2128M000 Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 130 mOhms
Výška - sedenie (Max) 2.047" (52.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 100 mOhm @ 100Hz
Detailný popis 1200µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 100 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C kapacitné 1200µF
aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
B43508A2128M67
B43508A2128M67
výrobcovia: EPCOS
popis: CAP ALUM 1200UF 20% 200V SNAP
Skladom: 17855 pcs
Stiahnuť ▼: B43508A2128M67.pdf
RFQ
B43508A2108M67
B43508A2108M67
výrobcovia: EPCOS
popis: CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP
Skladom: 19844 pcs
Stiahnuť ▼: B43508A2108M67.pdf
RFQ
B43508A2128M2
B43508A2128M2
Stiahnuť ▼: B43508A2128M2.pdf
B43508A2108M82
B43508A2108M82
Stiahnuť ▼: B43508A2108M82.pdf
B43508A2128M80
B43508A2128M80