B43505C5227M080
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43505C5227M080
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP
listoch: B43505C5227M080.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
60 pcs
  • správa
Špecifikácie B43505C5227M080
Číslo dielu B43505C5227M080 Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 7980 pcs Dátový hárok B43505C5227M080.pdf
Napätie - hodnotené 450V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 1.378" Dia (35.00mm)
séria B43505 Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.3A @ 100Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In
Ostatné mená B43505C5227M 80
B43505C5227M80
B43505C5227M80-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 36 Weeks Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
impedancia 730 mOhms Výška - sedenie (Max) 1.465" (37.20mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) 620 mOhm @ 100Hz Detailný popis 220µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 620 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C
kapacitné 220µF aplikácia General Purpose