B43504F2128M80
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43504F2128M80
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 1200UF 20% 200V SNAP
listoch: B43504F2128M80.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
320 pcs
  • správa
Špecifikácie B43504F2128M80
Číslo dielu B43504F2128M80 Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 1200UF 20% 200V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 14424 pcs Dátový hárok B43504F2128M80.pdf
Napätie - hodnotené 200V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 1.181" Dia (30.00mm)
séria B43504 Ripple Current @ nízkej frekvencie 2.73A @ 100Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In
Ostatné mená B43504F2128M 80
B43504F2128M080
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 150 mOhms
Výška - sedenie (Max) 1.661" (42.20mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 120 mOhm @ 100Hz
Detailný popis 1200µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 120 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C kapacitné 1200µF