B43504E397M87
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43504E397M87
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 390UF 20% 420V SNAP
listoch: B43504E397M87.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
240 pcs
  • správa
Špecifikácie B43504E397M87
Číslo dielu B43504E397M87 Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 390UF 20% 420V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 11196 pcs Dátový hárok B43504E397M87.pdf
Napätie - hodnotené 420V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 1.378" Dia (35.00mm)
séria B43504 Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.72A @ 100Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In
Ostatné mená B43504E 397M 87
B43504E0397M087
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 410 mOhms
Výška - sedenie (Max) 1.661" (42.20mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 350 mOhm @ 100Hz
Detailný popis 390µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 350 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C kapacitné 390µF