B43504C2827M
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43504C2827M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 820UF 20% 250V SNAP
listoch: B43504C2827M.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
520 pcs
  • správa
Špecifikácie B43504C2827M
Číslo dielu B43504C2827M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 820UF 20% 250V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 17643 pcs Dátový hárok B43504C2827M.pdf
Napätie - hodnotené 250V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.984" Dia (25.00mm)
séria B43504 Ripple Current @ nízkej frekvencie 2.36A @ 100Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In
Ostatné mená B43504C2827M000 Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 190 mOhms
Výška - sedenie (Max) 2.244" (57.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 160 mOhm @ 100Hz
Detailný popis 820µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 160 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C kapacitné 820µF
aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
B43504C2827M60
B43504C2827M60
výrobcovia: EPCOS
popis: CAP ALUM 820UF 20% 250V SNAP
Skladom: 22005 pcs
Stiahnuť ▼: B43504C2827M60.pdf
RFQ
B43504C2827M67
B43504C2827M67
výrobcovia: EPCOS