B43504B277M7
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43504B277M7
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 270UF 20% 420V SNAP
listoch: B43504B277M7.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
520 pcs
  • správa
Špecifikácie B43504B277M7
Číslo dielu B43504B277M7 Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 270UF 20% 420V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 19196 pcs Dátový hárok B43504B277M7.pdf
Napätie - hodnotené 420V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.984" Dia (25.00mm)
séria B43504 Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.35A @ 100Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In
Ostatné mená B43504B277M 7
B43504B277M0007
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 590 mOhms
Výška - sedenie (Max) 2.244" (57.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 500 mOhm @ 100Hz
Detailný popis 270µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 500 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C kapacitné 270µF
aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
B43504B277M
B43504B277M
výrobcovia: EPCOS
popis: CAP ALUM 270UF 20% 420V SNAP