B43504B2277M2
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43504B2277M2
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 270UF 20% 250V SNAP
listoch: B43504B2277M2.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
640 pcs
  • správa
Špecifikácie B43504B2277M2
Číslo dielu B43504B2277M2 Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 270UF 20% 250V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 38743 pcs Dátový hárok B43504B2277M2.pdf
Napätie - hodnotené 250V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.866" Dia (22.00mm)
séria B43504 Ripple Current @ nízkej frekvencie 990mA @ 100Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Ostatné mená B43504B2277M 2
B43504B2277M0002
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 570 mOhms
Výška - sedenie (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 470 mOhm @ 100Hz
Detailný popis 270µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 470 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C kapacitné 270µF