B43501G2477M
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43501G2477M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 470UF 20% 200V SNAP
listoch: B43501G2477M.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
320 pcs
  • správa
Špecifikácie B43501G2477M
Číslo dielu B43501G2477M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 470UF 20% 200V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 37314 pcs Dátový hárok B43501G2477M.pdf
Napätie - hodnotené 200V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 1.181" Dia (30.00mm)
séria B43501 Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.91A @ 100Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In
Ostatné mená B43501G2477M000 Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 280 mOhms
Výška - sedenie (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 210 mOhm @ 100Hz
Detailný popis 470µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 210 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C kapacitné 470µF
aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
B43501G2108M80
B43501G2108M80
výrobcovia: EPCOS
popis: CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP
Skladom: 16886 pcs
Stiahnuť ▼: B43501G2108M80.pdf
RFQ
B43501G2477M80
B43501G2477M80
výrobcovia: EPCOS
popis: CAP ALUM 470UF 20% 200V SNAP
Skladom: 32405 pcs
Stiahnuť ▼: B43501G2477M80.pdf
RFQ
B43501G2108M87
B43501G2108M87
Stiahnuť ▼: B43501G2108M87.pdf
B43501G2477M82
B43501G2477M82
Stiahnuť ▼: B43501G2477M82.pdf
B43501G2477M87
B43501G2477M87
Stiahnuť ▼: B43501G2477M87.pdf
B43501G2108M82
B43501G2108M82
Stiahnuť ▼: B43501G2108M82.pdf
B43501G2477M67
B43501G2477M67
Stiahnuť ▼: B43501G2477M67.pdf
B43501G2477M62
B43501G2477M62
Stiahnuť ▼: B43501G2477M62.pdf
B43501G2108M60
B43501G2108M60
Stiahnuť ▼: B43501G2108M60.pdf
B43501G2477M60
B43501G2477M60
Stiahnuť ▼: B43501G2477M60.pdf
B43501G2108M67
B43501G2108M67