B43501F2108M007
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43501F2108M007
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP
listoch: B43501F2108M007.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
320 pcs
  • správa
Špecifikácie B43501F2108M007
Číslo dielu B43501F2108M007 Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 15220 pcs Dátový hárok B43501F2108M007.pdf
Napätie - hodnotené 200V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 1.181" Dia (30.00mm)
séria B43501 Ripple Current @ nízkej frekvencie 2.93A @ 100Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In
Ostatné mená B43501F2108M 7
B43501F2108M7
B43501F2108M7-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 36 Weeks Životnosť @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
impedancia 130 mOhms Výška - sedenie (Max) 1.457" (37.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) 100 mOhm @ 100Hz Detailný popis 1000µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 100 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C
kapacitné 1000µF aplikácia General Purpose