B43501E2108M
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43501E2108M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP
listoch: B43501E2108M.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
520 pcs
  • správa
Špecifikácie B43501E2108M
Číslo dielu B43501E2108M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 28354 pcs Dátový hárok B43501E2108M.pdf
Napätie - hodnotené 200V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.984" Dia (25.00mm)
séria B43501 Ripple Current @ nízkej frekvencie 3.08A @ 100Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In
Ostatné mená B43501E2108M000 Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 130 mOhms
Výška - sedenie (Max) 2.047" (52.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 100 mOhm @ 100Hz
Detailný popis 1000µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 100 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C kapacitné 1000µF
aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
B43501E2108M80
B43501E2108M80
výrobcovia: EPCOS
popis: CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP
Skladom: 20590 pcs
Stiahnuť ▼: B43501E2108M80.pdf
RFQ
B43501E2108M82
B43501E2108M82
výrobcovia: EPCOS
Skladom: 23585 pcs
Stiahnuť ▼: B43501E2108M82.pdf
RFQ
B43501E2108M60
B43501E2108M60