B43501D2687M
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43501D2687M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 680UF 20% 250V SNAP
listoch: B43501D2687M.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
320 pcs
  • správa
Špecifikácie B43501D2687M
Číslo dielu B43501D2687M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 680UF 20% 250V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 25593 pcs Dátový hárok B43501D2687M.pdf
Napätie - hodnotené 250V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 1.181" Dia (30.00mm)
séria B43501 Ripple Current @ nízkej frekvencie 2.57A @ 100Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In
Ostatné mená B43501D2687M000 Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 190 mOhms
Výška - sedenie (Max) 1.457" (37.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 150 mOhm @ 100Hz
Detailný popis 680µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 150 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C kapacitné 680µF
aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
B43501D2477M82
B43501D2477M82
výrobcovia: EPCOS
popis: CAP ALUM 470UF 20% 250V SNAP
Skladom: 25493 pcs
Stiahnuť ▼: B43501D2477M82.pdf
RFQ
B43501D2687M87
B43501D2687M87
výrobcovia: EPCOS
popis: CAP ALUM 680UF 20% 250V SNAP
Skladom: 24564 pcs
Stiahnuť ▼: B43501D2687M87.pdf
RFQ
B43501D2687M80
B43501D2687M80
Stiahnuť ▼: B43501D2687M80.pdf
B43501D2477M67
B43501D2477M67
Stiahnuť ▼: B43501D2477M67.pdf
B43501D2687M67
B43501D2687M67
Stiahnuť ▼: B43501D2687M67.pdf
B43501D2687M60
B43501D2687M60
Stiahnuť ▼: B43501D2687M60.pdf
B43501D2687M82
B43501D2687M82