B43501C2157M60
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43501C2157M60
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 150UF 20% 250V SNAP
listoch: B43501C2157M60.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
640 pcs
  • správa
Špecifikácie B43501C2157M60
Číslo dielu B43501C2157M60 Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 150UF 20% 250V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 57886 pcs Dátový hárok B43501C2157M60.pdf
Napätie - hodnotené 250V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.866" Dia (22.00mm)
séria B43501 Ripple Current @ nízkej frekvencie 910mA @ 100Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In
Ostatné mená B43501C2157M 60
B43501C2157M060
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 860 mOhms
Výška - sedenie (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 660 mOhm @ 100Hz
Detailný popis 150µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 660 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C kapacitné 150µF