B43501B9397M67
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43501B9397M67
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 390UF 20% 400V SNAP
listoch: B43501B9397M67.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
320 pcs
  • správa
Špecifikácie B43501B9397M67
Číslo dielu B43501B9397M67 Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 390UF 20% 400V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 17829 pcs Dátový hárok B43501B9397M67.pdf
Napätie - hodnotené 400V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 1.181" Dia (30.00mm)
séria B43501 Ripple Current @ nízkej frekvencie 2.13A @ 100Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In
Ostatné mená B43501B9397M 67
B43501B9397M067
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 280 mOhms
Výška - sedenie (Max) 1.850" (47.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 170 mOhm @ 100Hz
Detailný popis 390µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 170 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C kapacitné 390µF