B43501B3337M80
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43501B3337M80
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 330UF 20% 385V SNAP
listoch: B43501B3337M80.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
260 pcs
  • správa
Špecifikácie B43501B3337M80
Číslo dielu B43501B3337M80 Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 330UF 20% 385V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 22168 pcs Dátový hárok B43501B3337M80.pdf
Napätie - hodnotené 385V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.984" Dia (25.00mm)
séria B43501 Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.88A @ 100Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In
Ostatné mená B43501B3337M 80
B43501B3337M080
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 330 mOhms
Výška - sedenie (Max) 2.047" (52.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 200 mOhm @ 100Hz
Detailný popis 330µF 385V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 200 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C kapacitné 330µF