B43501B2158M062
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43501B2158M062
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 1500UF 20% 250V SNAP
listoch: B43501B2158M062.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
240 pcs
  • správa
Špecifikácie B43501B2158M062
Číslo dielu B43501B2158M062 Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 1500UF 20% 250V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 11263 pcs Dátový hárok B43501B2158M062.pdf
Napätie - hodnotené 250V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 1.378" Dia (35.00mm)
séria B43501 Ripple Current @ nízkej frekvencie 4.34A @ 100Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Ostatné mená B43501B2158M 62
B43501B2158M62
B43501B2158M62-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 36 Weeks Životnosť @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
impedancia 90 mOhms Výška - sedenie (Max) 1.850" (47.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) 65 mOhm @ 100Hz Detailný popis 1500µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 65 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C
kapacitné 1500µF aplikácia General Purpose