B43501A227M67
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43501A227M67
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 220UF 20% 420V SNAP
listoch: B43501A227M67.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
520 pcs
  • správa
Špecifikácie B43501A227M67
Číslo dielu B43501A227M67 Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 220UF 20% 420V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 28473 pcs Dátový hárok B43501A227M67.pdf
Napätie - hodnotené 420V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.984" Dia (25.00mm)
séria B43501 Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.41A @ 100Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In
Ostatné mená B43501A 227M 67
B43501A0227M067
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 730 mOhms
Výška - sedenie (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 600 mOhm @ 100Hz
Detailný popis 220µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 600 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C kapacitné 220µF