B43455B5338M
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43455B5338M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 3300UF 20% 450V SCREW
listoch: B43455B5338M.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
50 pcs
  • správa
Špecifikácie B43455B5338M
Číslo dielu B43455B5338M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 3300UF 20% 450V SCREW Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1106 pcs Dátový hárok B43455B5338M.pdf
Napätie - hodnotené 450V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 2.532" Dia (64.30mm)
séria B43455 Ripple Current @ nízkej frekvencie 9.4A @ 100Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can - Screw Terminals
Ostatné mená B43455B5338M000 Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Rozostup vedenia 1.122" (28.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 36 mOhms
Výška - sedenie (Max) 5.677" (144.20mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 30 mOhm @ 100Hz
Detailný popis 3300µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 30 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C kapacitné 3300µF
aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
B43455B5478M000
B43455B5478M000
výrobcovia: EPCOS
popis: CAP ALUM 4700UF 20% 450V SCREW
Skladom: 1027 pcs
Stiahnuť ▼: B43455B5478M000.pdf
RFQ
výrobcovia: EPCOS
popis: CAP ALUM 1000UF 20% 450V SCREW
Skladom: 3701 pcs
Stiahnuť ▼: B43455B5108M000.pdf
RFQ
B43455B5338M3
B43455B5338M3
popis: CAP ALUM 3300UF 20% 450V SCREW