B43254D1567M
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43254D1567M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 560UF 20% 160V SNAP
listoch: B43254D1567M.pdf
  • správa
Špecifikácie B43254D1567M
Číslo dielu B43254D1567M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 560UF 20% 160V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 38411 pcs Dátový hárok B43254D1567M.pdf
Napätie - hodnotené 160V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 1.378" Dia (35.00mm)
séria B43254 Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.6A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.48A @ 220kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In Ostatné mená B43254D1567M000
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 560µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C kapacitné 560µF