B43252B1277M
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43252B1277M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 270UF 20% 160V SNAP
listoch: B43252B1277M.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
520 pcs
  • správa
Špecifikácie B43252B1277M
Číslo dielu B43252B1277M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 270UF 20% 160V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 87319 pcs Dátový hárok B43252B1277M.pdf
Napätie - hodnotené 160V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 1.000" Dia (25.40mm)
séria B43252 Ripple Current @ nízkej frekvencie 930mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.442A @ 20kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In Ostatné mená B43252B1277M000
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 270µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C kapacitné 270µF