B43252A227M
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43252A227M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 220UF 20% 315V SNAP
listoch: B43252A227M.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
640 pcs
  • správa
Špecifikácie B43252A227M
Číslo dielu B43252A227M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 220UF 20% 315V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 36110 pcs Dátový hárok B43252A227M.pdf
Napätie - hodnotené 315V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.866" Dia (22.00mm)
séria B43252 Ripple Current @ nízkej frekvencie 980mA @ 120Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In
Ostatné mená B43252A 227M
B43252A0227M000
Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 1.850" (47.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 220µF 315V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
kapacitné 220µF aplikácia General Purpose