B43231D277M
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43231D277M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 270UF 20% 315V SNAP
listoch: B43231D277M.pdf
  • správa
Špecifikácie B43231D277M
Číslo dielu B43231D277M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 270UF 20% 315V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 26351 pcs Dátový hárok B43231D277M.pdf
Napätie - hodnotené 315V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 1.378" Dia (35.00mm)
séria B43231 Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.56A @ 120Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In
Ostatné mená B43231D 277M
B43231D0277M000
Prevádzková teplota -25°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 270µF 315V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 85°C
kapacitné 270µF aplikácia General Purpose