B43231B5227M
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43231B5227M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP
listoch: B43231B5227M.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
520 pcs
  • správa
Špecifikácie B43231B5227M
Číslo dielu B43231B5227M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 31110 pcs Dátový hárok B43231B5227M.pdf
Napätie - hodnotené 450V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 1.000" Dia (25.40mm)
séria B43231 Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.18A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.829A @ 20kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In Ostatné mená B43231B5227M000
Prevádzková teplota -25°C ~ 85°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 2.047" (52.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 220µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 85°C kapacitné 220µF