B43231A9397M
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43231A9397M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 390UF 20% SNAP
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
320 pcs
  • správa
Špecifikácie B43231A9397M
Číslo dielu B43231A9397M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 390UF 20% SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 19920 pcs Dátový hárok
tolerancia ±20% Veľkosť pozemnej plochy -
Veľkosť / rozmer - séria B43231
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In
Ostatné mená B43231A9397M000 Prevádzková teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) -
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 390µF Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 85°C
kapacitné 390µF aplikácia General Purpose