B43082F2336M
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43082F2336M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 33UF 20% 250V RADIAL
listoch: B43082F2336M.pdf
  • správa
Špecifikácie B43082F2336M
Číslo dielu B43082F2336M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 33UF 20% 250V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5080 pcs Dátový hárok B43082F2336M.pdf
Napätie - hodnotené 250V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.492" Dia (12.50mm)
séria B43082 Ripple Current @ High Frequency 600mA @ 100kHz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can
Prevádzková teplota - Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 33µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C kapacitné 33µF