B43082A4686M
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43082A4686M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 68UF 20% 350V RADIAL
listoch: B43082A4686M.pdf
  • správa
Špecifikácie B43082A4686M
Číslo dielu B43082A4686M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 68UF 20% 350V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5152 pcs Dátový hárok B43082A4686M.pdf
Napätie - hodnotené 350V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.630" Dia (16.00mm)
séria B43082 Ripple Current @ High Frequency 800mA @ 100kHz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can
Prevádzková teplota - Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 1.319" (33.50mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 68µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C kapacitné 68µF