B43044F2157M
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43044F2157M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 150UF 20% 250V RADIAL
listoch: B43044F2157M.pdf
  • správa
Špecifikácie B43044F2157M
Číslo dielu B43044F2157M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 150UF 20% 250V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4313 pcs Dátový hárok B43044F2157M.pdf
Napätie - hodnotené 250V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.709" Dia (18.00mm)
séria B43044 Ripple Current @ High Frequency 1.45A @ 100kHz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can
Prevádzková teplota - Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
impedancia 420 mOhms Výška - sedenie (Max) 1.319" (33.50mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 150µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapacitné 150µF aplikácia General Purpose