B43044A4686M
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43044A4686M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 68UF 20% 350V RADIAL
listoch: B43044A4686M.pdf
  • správa
Špecifikácie B43044A4686M
Číslo dielu B43044A4686M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 68UF 20% 350V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5519 pcs Dátový hárok B43044A4686M.pdf
Napätie - hodnotené 350V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.630" Dia (16.00mm)
séria B43044 Ripple Current @ High Frequency 1.1A @ 100kHz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can
Prevádzková teplota - Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
impedancia 490 mOhms Výška - sedenie (Max) 1.319" (33.50mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 68µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapacitné 68µF aplikácia General Purpose