B43041B9686M
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43041B9686M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 68UF 20% 400V RADIAL
listoch: B43041B9686M.pdf
  • správa
Špecifikácie B43041B9686M
Číslo dielu B43041B9686M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 68UF 20% 400V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4357 pcs Dátový hárok B43041B9686M.pdf
Napätie - hodnotené 400V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer -
séria B43041 Ripple Current @ nízkej frekvencie 240mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 480mA @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) -
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 68µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
kapacitné 68µF aplikácia General Purpose