B43041B2826M
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43041B2826M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 82UF 20% 200V RADIAL
listoch: B43041B2826M.pdf
  • správa
Špecifikácie B43041B2826M
Číslo dielu B43041B2826M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 82UF 20% 200V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4964 pcs Dátový hárok B43041B2826M.pdf
Napätie - hodnotené 200V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer -
séria B43041 Ripple Current @ High Frequency 400mA @ 100kHz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia - Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 82µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C kapacitné 82µF