B41896C8476M
Prehľad produktov
Číslo dielu: B41896C8476M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 47UF 20% 63V RADIAL
listoch: B41896C8476M.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
12000 pcs
  • správa
Špecifikácie B41896C8476M
Číslo dielu B41896C8476M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 47UF 20% 63V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 224653 pcs Dátový hárok B41896C8476M.pdf
Napätie - hodnotené 63V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer -
séria B41896 Ripple Current @ High Frequency 297mA @ 100kHz
hodnotenie AEC-Q200 polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can
Ostatné mená B41896C8476M000 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 125°C Rozostup vedenia -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 711 mOhms
Výška - sedenie (Max) - ESR (ekvivalentná odolnosť série) 4.031 Ohm @ 120Hz
Detailný popis 47µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4.031 Ohm @ 120Hz 3000 Hrs @ 125°C kapacitné 47µF