B41896C7827M
EPCOSEPCOS
B41896C7827M Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B41896C7827M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 820UF 20% 35V RADIAL
listoch: B41896C7827M.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
  • správa
Špecifikácie B41896C7827M
Číslo dielu B41896C7827M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 820UF 20% 35V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 72687 pcs Dátový hárok B41896C7827M.pdf
Napätie - hodnotené 35V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.630" Dia (16.00mm)
séria B41896 Ripple Current @ High Frequency 2.28A @ 100kHz
hodnotenie AEC-Q200 polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can
Ostatné mená B41896C7827M000 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 7000 Hrs @ 125°C Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 34 mOhms
Výška - sedenie (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 185 mOhm @ 120Hz
Detailný popis 820µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 185 mOhm @ 120Hz 7000 Hrs @ 125°C kapacitné 820µF