B41895C5278M
Prehľad produktov
Číslo dielu: B41895C5278M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 2700UF 20% 25V RADIAL
listoch: B41895C5278M.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2100 pcs
  • správa
Špecifikácie B41895C5278M
Číslo dielu B41895C5278M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 2700UF 20% 25V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 76183 pcs Dátový hárok B41895C5278M.pdf
Napätie - hodnotené 25V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.709" Dia (18.00mm)
séria B41895 Ripple Current @ High Frequency 2.49A @ 100kHz
hodnotenie AEC-Q200 polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can
Ostatné mená B41895C5278M000 Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 125°C Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 32 mOhms
Výška - sedenie (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 35 mOhm @ 10kHz
Detailný popis 2700µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 35 mOhm @ 10kHz 3000 Hrs @ 125°C kapacitné 2700µF