B41890B5228M
Prehľad produktov
Číslo dielu: B41890B5228M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 2200UF 20% 25V RADIAL
listoch: B41890B5228M.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1800 pcs
  • správa
Špecifikácie B41890B5228M
Číslo dielu B41890B5228M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 2200UF 20% 25V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 50239 pcs Dátový hárok B41890B5228M.pdf
Napätie - hodnotené 25V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.709" Dia (18.00mm)
séria B41890 Ripple Current @ High Frequency 3.01A @ 100kHz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can
Ostatné mená B41890B5228M000 Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 15000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 28 mOhms
Výška - sedenie (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 34 mOhm @ 10kHz
Detailný popis 2200µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 34 mOhm @ 10kHz 15000 Hrs @ 105°C kapacitné 2200µF