B41890A7277M
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B41890A7277M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 270UF 20% 35V RADIAL
listoch: B41890A7277M.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
6000 pcs
  • správa
Špecifikácie B41890A7277M
Číslo dielu B41890A7277M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 270UF 20% 35V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 119545 pcs Dátový hárok B41890A7277M.pdf
Napätie - hodnotené 35V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm)
séria B41890 Ripple Current @ High Frequency 1.205A @ 100kHz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can
Ostatné mená B41890A7277M000 Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 62 mOhms
Výška - sedenie (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 74 mOhm @ 10kHz
Detailný popis 270µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 74 mOhm @ 10kHz 10000 Hrs @ 105°C kapacitné 270µF