B41889A2128M
Prehľad produktov
Číslo dielu: B41889A2128M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 1200UF 20% 6.3V RADIAL
listoch: B41889A2128M.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
12000 pcs
  • správa
Špecifikácie B41889A2128M
Číslo dielu B41889A2128M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 1200UF 20% 6.3V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 356886 pcs Dátový hárok B41889A2128M.pdf
Napätie - hodnotené 6.3V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm)
séria B41889 Ripple Current @ High Frequency 2A @ 100kHz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can
Ostatné mená B41889A2128M000 Prevádzková teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.669" (17.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) 300 mOhm @ 120Hz Detailný popis 1200µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 300 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C
kapacitné 1200µF aplikácia General Purpose