B41888D3228M
Prehľad produktov
Číslo dielu: B41888D3228M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 2200UF 20% 10V RADIAL
listoch: B41888D3228M.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
4200 pcs
  • správa
Špecifikácie B41888D3228M
Číslo dielu B41888D3228M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 2200UF 20% 10V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 157592 pcs Dátový hárok B41888D3228M.pdf
Napätie - hodnotené 10V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.492" Dia (12.50mm)
séria B41888 Ripple Current @ High Frequency 2A @ 100kHz
hodnotenie AEC-Q200 polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can
Ostatné mená B41888D3228M000 Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 32 Weeks Životnosť @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
impedancia 39 mOhms Výška - sedenie (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) 41 mOhm @ 10kHz Detailný popis 2200µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 41 mOhm @ 10kHz 10000 Hrs @ 105°C
kapacitné 2200µF aplikácia Automotive
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
B41888D3568M9
B41888D3568M9
výrobcovia: EPCOS
popis: CAP ALUM 5600UF 20% 10V RADIAL
Skladom: 104017 pcs
Stiahnuť ▼: B41888D3568M9.pdf
RFQ
B41888D3228M8
B41888D3228M8
výrobcovia: EPCOS
popis: CAP ALUM 2200UF 20% 10V RADIAL