B41888C7128M
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B41888C7128M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 1200UF 20% 35V RADIAL
listoch: B41888C7128M.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
  • správa
Špecifikácie B41888C7128M
Číslo dielu B41888C7128M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 1200UF 20% 35V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 86142 pcs Dátový hárok B41888C7128M.pdf
Napätie - hodnotené 35V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.630" Dia (16.00mm)
séria B41888 Ripple Current @ High Frequency 2.53A @ 100kHz
hodnotenie AEC-Q200 polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can
Ostatné mená B41888C7128M000 Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 26 mOhms
Výška - sedenie (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 29 mOhm @ 10kHz
Detailný popis 1200µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 29 mOhm @ 10kHz 10000 Hrs @ 105°C kapacitné 1200µF