B41888C5568M
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B41888C5568M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 5600UF 20% 25V RADIAL
listoch: B41888C5568M.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1500 pcs
  • správa
Špecifikácie B41888C5568M
Číslo dielu B41888C5568M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 5600UF 20% 25V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 39110 pcs Dátový hárok B41888C5568M.pdf
Napätie - hodnotené 25V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.709" Dia (18.00mm)
séria B41888 Ripple Current @ High Frequency 5.327A @ 100kHz
hodnotenie AEC-Q200 polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can
Ostatné mená B41888C5568M000 Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 12 mOhms
Výška - sedenie (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 13 mOhm @ 10kHz
Detailný popis 5600µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 13 mOhm @ 10kHz 10000 Hrs @ 105°C kapacitné 5600µF