B41868W8476M
EPCOSEPCOS
B41868W8476M Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B41868W8476M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 47UF 20% 63V RADIAL
listoch: B41868W8476M.pdf
  • správa
Špecifikácie B41868W8476M
Číslo dielu B41868W8476M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 47UF 20% 63V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5715 pcs Dátový hárok B41868W8476M.pdf
Napätie - hodnotené 63V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm)
séria B41868 Ripple Current @ High Frequency 220mA @ 100kHz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can
Ostatné mená B41868W8476M000 Prevádzková teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 1000 Hrs @ 150°C Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.669" (17.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) 2.82 Ohm @ 10kHz Detailný popis 47µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2.82 Ohm @ 10kHz 1000 Hrs @ 150°C
kapacitné 47µF aplikácia Automotive