B41868A6477M
Prehľad produktov
Číslo dielu: B41868A6477M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUMINUM
listoch: B41868A6477M.pdf
  • správa
Špecifikácie B41868A6477M
Číslo dielu B41868A6477M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUMINUM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5035 pcs Dátový hárok B41868A6477M.pdf
Napätie - hodnotené 50V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.709" Dia (18.00mm)
séria B41868 hodnotenie -
polarizácia Polar Balík / puzdro Radial, Can
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Životnosť @ Temp. 1000 Hrs @ 150°C
Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 1.417" (36.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 350 mOhm @ 120Hz
Detailný popis 470µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 350 mOhm @ 120Hz 1000 Hrs @ 150°C kapacitné 470µF