B41868A4337M
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B41868A4337M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUMINUM
listoch: B41868A4337M.pdf
  • správa
Špecifikácie B41868A4337M
Číslo dielu B41868A4337M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUMINUM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5643 pcs Dátový hárok B41868A4337M.pdf
Napätie - hodnotené 16V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.492" Dia (12.50mm)
séria B41868 hodnotenie -
polarizácia Polar Balík / puzdro Radial, Can
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Životnosť @ Temp. 1000 Hrs @ 150°C
Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 800 mOhm @ 120Hz
Detailný popis 330µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 800 mOhm @ 120Hz 1000 Hrs @ 150°C kapacitné 330µF