B41858D6827M
Prehľad produktov
Číslo dielu: B41858D6827M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 820UF 20% 50V RADIAL
listoch: B41858D6827M.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
  • správa
Špecifikácie B41858D6827M
Číslo dielu B41858D6827M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 820UF 20% 50V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 93684 pcs Dátový hárok B41858D6827M.pdf
Napätie - hodnotené 50V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.630" Dia (16.00mm)
séria B41858 Ripple Current @ High Frequency 1.82A @ 100kHz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can
Ostatné mená B41858D6827M000 Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 46 mOhms
Výška - sedenie (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 50 mOhm @ 10kHz
Detailný popis 820µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 50 mOhm @ 10kHz 5000 Hrs @ 105°C kapacitné 820µF
aplikácia Automotive
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
B41858D5478M000
B41858D5478M000
výrobcovia: EPCOS
popis: CAP ALUM 4700UF 20% 25V RADIAL
Skladom: 95867 pcs
Stiahnuť ▼: B41858D5478M000.pdf
RFQ
B41858D6827M9
B41858D6827M9
výrobcovia: EPCOS
popis: CAP ALUM 820UF 20% 50V RADIAL