B41858D4398M
Prehľad produktov
Číslo dielu: B41858D4398M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 3900UF 20% 16V RADIAL
listoch: B41858D4398M.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2400 pcs
  • správa
Špecifikácie B41858D4398M
Číslo dielu B41858D4398M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 3900UF 20% 16V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 91530 pcs Dátový hárok B41858D4398M.pdf
Napätie - hodnotené 16V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.630" Dia (16.00mm)
séria B41858 Ripple Current @ High Frequency 3.122A @ 100kHz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can
Ostatné mená B41858D4398M000 Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 22 mOhms
Výška - sedenie (Max) 1.319" (33.50mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 24 mOhm @ 10kHz
Detailný popis 3900µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 24 mOhm @ 10kHz 5000 Hrs @ 105°C kapacitné 3900µF
aplikácia Automotive
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
B41858D5227M
B41858D5227M
výrobcovia: EPCOS
popis: CAP ALUM 220UF 20% 25V RADIAL
Skladom: 347421 pcs
Stiahnuť ▼: B41858D5227M.pdf
RFQ
B41858D4338M000
B41858D4338M000
výrobcovia: EPCOS
popis: CAP ALUM 3300UF 20% 16V RADIAL
Skladom: 92498 pcs
Stiahnuť ▼: B41858D4338M000.pdf
RFQ
B41858D4398M9
B41858D4398M9
popis: CAP ALUM 3900UF 20% 16V RADIAL