B41858D4277M
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B41858D4277M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 270UF 20% 16V RADIAL
listoch: B41858D4277M.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
12000 pcs
  • správa
Špecifikácie B41858D4277M
Číslo dielu B41858D4277M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 270UF 20% 16V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 290032 pcs Dátový hárok B41858D4277M.pdf
Napätie - hodnotené 16V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.315" Dia (8.00mm)
séria B41858 Ripple Current @ High Frequency 436mA @ 100kHz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can
Ostatné mená B41858D4277M000 Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.138" (3.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 246 mOhms
Výška - sedenie (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 274 mOhm @ 10kHz
Detailný popis 270µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 274 mOhm @ 10kHz 3000 Hrs @ 105°C kapacitné 270µF