B41858C9397M9
EPCOSEPCOS
B41858C9397M9 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B41858C9397M9
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 390UF 20% 100V RADIAL
listoch: B41858C9397M9.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
  • správa
Špecifikácie B41858C9397M9
Číslo dielu B41858C9397M9 Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 390UF 20% 100V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 85333 pcs Dátový hárok B41858C9397M9.pdf
Napätie - hodnotené 100V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.709" Dia (18.00mm)
séria B41858 Ripple Current @ High Frequency 1.907A @ 100kHz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Tape & Box (TB) Balík / puzdro Radial, Can
Ostatné mená B41858C9397M009 Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 68 mOhms
Výška - sedenie (Max) 1.319" (33.50mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 72 mOhm @ 10kHz
Detailný popis 390µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 72 mOhm @ 10kHz 5000 Hrs @ 105°C kapacitné 390µF