B41858C8686M
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B41858C8686M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 68UF 20% 63V RADIAL
listoch: B41858C8686M.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
12000 pcs
  • správa
Špecifikácie B41858C8686M
Číslo dielu B41858C8686M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 68UF 20% 63V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 327378 pcs Dátový hárok B41858C8686M.pdf
Napätie - hodnotené 63V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.315" Dia (8.00mm)
séria B41858 Ripple Current @ High Frequency 310mA @ 100kHz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can
Ostatné mená B41858C8686M000 Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.138" (3.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 488 mOhms
Výška - sedenie (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 541 mOhm @ 10kHz
Detailný popis 68µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 541 mOhm @ 10kHz 3000 Hrs @ 105°C kapacitné 68µF
aplikácia Automotive
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
B41858C8477M9
B41858C8477M9
výrobcovia: EPCOS
popis: CAP ALUM 470UF 20% 63V RADIAL
Skladom: 86361 pcs
Stiahnuť ▼: B41858C8477M9.pdf
RFQ
B41858C8687M001
B41858C8687M001
výrobcovia: EPCOS
popis: CAP ALUM RADIAL
Skladom: 4469 pcs
Stiahnuť ▼: B41858C8687M001.pdf
RFQ
B41858C8686M8
B41858C8686M8
popis: CAP ALUM 68UF 20% 63V RADIAL